fbpx

3-tygodniowy warsztat on-line dla kobiet

Wokół matki we mnie

Zapisz się na listę zainteresowanych, by otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu kolejnej edycji

Emocje

Pomogę Ci uwolnić nagromadzone w relacji z matką emocje, odnaleźć kontakt z własnymi potrzebami, dzięki czemu Twoja przeszłość nie będzie wpływać na Twoją codzienność.

Przekonania

Odkryjesz ograniczające przekonania na swój temat, które powstały w wyniku trudnej relacji z matką i nauczysz się, jak je transformować na takie, które są bliższe prawdy o Tobie.

Relacje z kobietami

Przyjrzysz się temu, w jaki sposób relacja z Twoją matką oraz jej historia, której byłaś świadkiem wpływa na Twoje relacje z innymi kobietami.

Związek z mężczyzną

Odkryjesz zależności między tym, jak byłaś traktowana przez swoją matkę a tym, jakiego traktowania oczekujesz w związku i nauczysz się dbać o swoje potrzeby i wypełniać emocjonalne deficyt, by tworzyć zdrowy, szczęśliwy związek.

Moja droga

Pomogę Ci odkryć lęki, które sprawiają, że nie możesz pójść własną drogą i powielasz toksyczne schematy w relacji z matką. Pokażę Ci, jak krok po kroku stawać za sobą i własnymi potrzebami, z poszanowaniem potrzeb i praw innych ludzi.

Program warsztatu

Program trwa 3 tygodnie. 

Spotykamy się w grupie na fb, w której dwa razy w tygodniu będzie odbywać się spotkanie live – w czasie którego będę omawiać wymienione wyżej aspekty matczynej rany oraz pokazywać, jak w praktyce z nimi pracować. Po każdym spotkaniu będę zamieszczać w grupie pytania i zadania do wykonania, dzięki którym nie tylko rozpoznasz obszary wymagające uwagi, ale również rozpoczniesz proces ich uzdrawiania.

Spotkania live na Facebook’u (czyli mnie widać i słychać, a uczestnicy mogą komentować i ja do tych komentarzy się odnoszę) będą odbywać się w ustalonych godzinach i dniach, o których będę informować przed startem 4. edycji.

Każde spotkanie trwa około 1,5 godziny, składa się z części teoretycznej oraz z praktyki.

 

Opinie uczestniczek

3-tygodniowy warsztat on-line dla kobie

Wokół matki we mnie

Zapisz się na listę zainteresowanych, by otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu kolejnej edycji