Opinie i podziękowania

„Jestem tak bardzo wdzięczna Sylwii za wspólną pracę, że trudno mi to wyrazić słowami. .
Przeszłam naprawdę wyboistą drogę i nie wiem, jak bym to zniosła, gdyby nie obecność i wsparcie Sylwii..
W pewnym okresie była jedyną osobą, której mogłam powiedzieć o tym, co przeżywam. Tylko jej byłam pewna, że mnie zrozumie.
Sylwia cały czas wierzyła we mnie i obdarzyła ogromnym zaufaniem, jakby od razu wiedziała, że sobie poradzę. Gdy nie jeden specjalista by spanikował i zalecił jakieś leki czy pobyt na oddziale zamkniętym..
Sylwia nigdy nie pospieszała, nie wyciągała na siłę z „dołka”, zawsze dawała przestrzeń i czas, na to, co się pojawia. Pomogła mi przejść świadomie przez depresję, pożegnać części mnie, które potrzebowały umrzeć i ani razu we mnie nie zwątpiła.
Była też dla mnie nie ocenionym wsparciem w trudnych dla mnie wydarzeniach i podarowała mi to, czego zabrakło w moim domu rodzinnym.

W efekcie naszej wspólnej pracy dokonało się wiele zmian nie tylko we mnie, ale i w zachowaniach osób w moim otoczeniu (bez ich czynnego udziału).

Dziękuję Ci Kochana za wszystko, co wniosłaś w moje życie. Za to, że byłaś ze mną. Za Twoją szczerość i cierpliwość do mnie, do mojego pędu, presji i splątania, chaosu, który przeważnie królował w mojej głowie 😉 nigdy nie dałaś mi odczuć, że coś jest ze mną nie tak 😉

Z serca, z duszy polecam pracę z Sylwią

-<3 S.”

❤❤❤

 

„Bazując na swoim tylko doświadczeniu szczerze polecam Sylwię osobom, które marzą o poznaniu siebie, szczególnie tych bolesnych i zagraconych zakamarków duszy.

Wydaje mi się, że to co najbardziej doceniam w pracy z Aurorą to

– autentyczność – nie widzę tu pozy, grania, widzę ogrom pracy włożonej w swój rozwój i szczerość w przyznawaniu się do słabości

– ogromna uważność – podczas sesji czuję że jest ze mną tu i teraz – niemalże bez rozproszeń

– pokora wobec życia, siebie samej a także innych ludzi

– brak oceniania, akceptacja i szacunek, zarówno do mnie jak i w wyrażaniu się o innych – również tych, którzy mnie skrzywdzili

– ciepła, wrażliwa na piękno osobowość z dużą dawką inspirującej radości i odwagi, twardo stąpająca po ziemi i zdecydowanie godna zaufania.

Mogłabym tak więcej ale wyszedłby hymn pochwalny… 😉

Dzięki sesjom z Aurorą zrozumiałam, że mogę być szczęśliwą osobą dopiero gdy w końcu zobaczę kim w ogóle jestem.

Potwierdziła się sensowność mojego nieustannego pragnienia poznania siebie samej, pokochania swoich słabości i otwarcia się jednakowo na nędzę, ból jak i przepych mojego wnętrza.

Na jednej z sesji opowiedziałam Sylwii sen, który ona zinterpretowała. Ta interpretacja była dla mnie tak wzruszająca i tak bardzo trafiła w sedno moich pragnień, że nie potrafiłam opanować łez będąc już nawet po sesji.

Mimo, że pracuję już od kilku dobrych miesięcy czuję że zrobiłam za mało, że ten proces powrotu do siebie idzie mi bardzo opornie i leniwie.

A jednocześnie czuję, że nie jestem już taką samą osobą, zmiany zaszły i wierzę że są nieodwracalne.

Trudne rozmowy zostały przeprowadzone i niewygodne pytania zadane. Mnóstwo wątpliwości, brak odpowiedzi na większość zagadek tylko motywują buntowniczą część mojej osobowości do szukania prawdy o sobie i moich najbliższych.

Niektórzy wierzą, że wystarczy wybaczyć tym co skrzywdzili, by poczuć się lepiej i zostawić przeszłość za sobą.

Ja wierzę, że jest to nie jest to możliwe bez przyjrzenia się sobie w dzieciństwie – tej najczystszej, pierwotnie cudownej i niczym nie skażonej istotce – która wciąż pamięta i przeżywa ból najróżniejszych krzywd.

Wierzę, że większość trudnych sytuacji, których teraz doświadczam jest po to, bym mogła wrócić do tej małej dziewczynki i pomóc jej przeżyć ponownie to, czego wtedy nie mogła sama udźwignąć.

Właśnie dzięki Sylwii i innym odważnym osobom mogę dać sobie wsparcie, czas i miłość, których tak bardzo kiedyś zabrakło.

Powodzenia wszystkim, którzy wchodzą na tą drogę.

– Monika

❤❤❤

„Na Pomoc terapeutyczną  zdecydowałam się zaraz po tym jak zaszłam w nieplanowaną ciążę.

Był to tez okres w moim życiu gdzie świeżo uświadomiłam sobie przez różnorodne  książki i nagrania Magdaleny Szpilki na YouTube  jak bardzo myliłam się myśląc, że miałam szczęśliwe dzieciństwo bo dach nad głową, wakacje za granicą, czy bluza z adidasa.
Zdałam sobie sprawę, że biorę udział w sztafecie rodzinnej i że jestem na prostej drodze, żeby podać traumatyczną pałeczkę dalej.
Ogrom nowej i trudnej świadomości, ból, żal, rozpacz i złość przytłoczyły mnie i zdecydowałam się sięgnąć po pomoc.
Już na pierwszej sesji z Sylwią dotknęłyśmy najbardziej uwierających wspomnień.
Spotkanie ze sobą z przeszłości, uzdrawianie i ukochiwanie swojego zranionego Ja przynosi natychmiastowo wiele ulgi. Sylwia prowadziła mnie za rękę na każdej sesji, dając mi sto procent empatii, udostępniając szeroki wachlarz sposobów, metod, narzędzi, które pozwalały rozprawić się z przeszłością. Trzymała mocno kiedy się przewracałam, łamałam, płakałam. Prowadziła do celu.
Miewałam momenty, że myślałam, że wariuję, że nie dam rady- zrozpaczona zawsze znajdowałam pomoc i ukojenie u Sylwii.
Ciężko jest z tym być samemu. Ciężko jest znaleźć zrozumienie doznanych traum. Sylwia nie ma z tym problemu, całą sobą była ze mną, z tą moją częścią mnie, która potrzebowała wsparcia, która potrzebowała być zauważona i nazwana po imieniu oraz pokierowania, w która stronę dalej iść.
Moim zdaniem nie da się wyczytać z książek jak przez ten koszmar przejść, dlatego gorąco polecam przewodnika podświadomości, Sylwię, która zawsze na każdej sesji spisywała się na medal i zaskakiwała zrozumieniem, wsparciem i  złotą radą (choć sama twierdzi, że takich nie ma).
Wdzięczność, jaką darzę Sylwię jest nie do opisania i choć dobrze już wiem, co robić, jak pracować, jak się uzdrawiać, zawsze chętnie złapię ją znów za rękę i dam się prowadzić we własną podświadomość, wiem że zawsze doprowadzi mnie do celu. Dziękuję Sylwia”
Odważna Dusza
❤❤❤

„Spokój i ciepło, które biły od Aurory, gdy oglądałam jej filmiki sprawiły, że to do niej zwróciłam się z prośbą o moją pierwszą sesję online. Czułam, że moje wewnętrzne Dziecko potrzebuje właśnie takiej cudownej energii.  I była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. To prawda, że słuchając intuicji dostaniemy to, czego potrzebujemy. I ja dostałam to podczas sesji z Sylwią…. zrozumienie, wsparcie, ogromne poczucie bezpieczeństwa. Sesja z Sylwią była początkiem mojej wspaniałej podróży. Dzięki temu spotkaniu przełamałam w sobie ogromny strach przed mówieniem głośno o swoich krzywdach, bo zostałam WYSŁUCHANA. Poczułam się wysłuchana, zrozumiana i otulona cudowną aurą. Dzięki temu moje wewnętrzne dziecko zaczęło wierzyć, że chcę dla niego dobrze, bo szukam dla niej pomocy, a ONO tę pomoc otrzymuje.”

Iwona Lila

❤❤❤

„Aurora jest osobą niepowtarzalną. Turbo empatyczną. Sesje z nią okazały się strzałem w 10 choć bywało (i dalej bywa) cholernie ciężko. Nie sposób opisać przebiegu takiej sesji, wjazd w swoją psychikę z przewodnikiem Aurorą jest dla mnie totalnie uczuciowym doznaniem i wydaje mi się, że nie ma takich słów w słowniku języka polskiego, żeby to opisać.
Ale wiem, że na pewno każdemu człowiekowi przydałby się taki kontakt z samym sobą. Dla dobra tej ludzkości.
Dzięki Aurorze mogę śmiało powiedzieć, że jestem dobrą matką. A to dopiero początek mojego odkrywania siebie.
Polecam Aurorę i dziękuję jej za ciągłą współpracę i czekam na więcej . Każda sesja jest wyjątkowa ❤️ I jedyna w swoim rodzaju.
Podpisuje się pod tym całym sercem.”
Danka / Cruella Demon/ Daria Michalak

❤❤❤

„Bardzo dziękuję Ci za towarzyszenie mi w spotkaniu z wewnętrznym dzieckiem. Dla mnie sam proces był emocjonującym i bolesnym przeżyciem. Twoja dyskretna ale i „pełna” obecność dawała mi wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Czułam Twoją empatię i czułam się swobodnie, bo dawałaś mi uwagę oraz szacunek dla tego co przeżywam. Bardzo się cieszę, że to właśnie Ty byłaś wtedy ze mną.”

Izabella

❤❤❤

„Dziękuję Ci Sylwia, że mogłem uczestniczyć w sesjach z Tobą.
Dzięki sesjom z Tobą moje życie uległo diametralnej zmianie.
Jesteś bardzo ciepłą osobą, ale przede wszystkim masz niesamowity dar dostrzegania ważnych problemów w niuansach.
Dzięki Tobie nauczyłem się pracować ze swoim wewnętrznym dzieckiem, a to wpłynęło bardzo pozytywnie na rozwiązanie moich problemów.

Chciałbym polecić pracę z Sylwią wszystkim którzy potrzebują pomocy w znalezieniu drogi do zmian w swoim życiu. Przez prawie 20 lat szukałem sposobu na pozbycie się lęków które we mnie tkwiły.
Próbowałem różnych technik, byłem pod opieką psychologa, potem psychiatry.
Wszyscy oni mi mówili że bardzo dobrze sobie radzę ze swoim problemem, że jestem jego świadomy.
Ale co z tego że byłem świadomy skoro problem nadal we mnie tkwił!?
Dzięki sesjom z Sylwią moje leki już mnie nie gnębią.
Jestem innym człowiekiem.
Jeszcze raz chciałbym Ci serdecznie podziękować za twój ciepły głos, twój spokój, ogromne zaangażowanie i przeprowadzenie mnie przez niełatwą drogę dotarcia do wewnętrznego dziecka.”
R.

❤❤❤

„Gorąco polecam pracę z Aurorą! Już po pierwszej sesji czuję się tak jakby mi ktoś 10kg z ramion ściągnął. Jedną z rzeczy, które sobie uśmiadomiłam było sobie skąd wzieło się u mnie poczucie bycie ‚innej, niezrozumianej, dziwnej” , które towarzyszyło mi całe moje życie. Jaka to ogromna ulga dowiedzieć się po tylu latach, że jest z Tobą wszystko wporządku! Uff!! :)) Aurora poleciła również ćwiczenia do robienia w domu, są super! Przepracowałam złość w stosunku do ojca i… MAGIA… ramiona, które miałam bardzo zaokrąglone do przodu (od tego emocjonalnego ciężaru) po prostu mi się wyprostowały – od tak! Nawet chodzenie regularnie na yoge nie przynosiło efektów, a tu proszę… 🙂

Serdecznie polecam wszystkim pracę z otwartą i życzliwą Aurorą. Pozdrawiam”
Monika
❤❤❤
Witajcie, chciałam się z Wami podzielić swoimi przeżyciami po pierwszej sesji. Sylwia poprowadziła mnie za rękę w procesowaniu emocji i pomogła mi znaleźć moje Wewnętrzne Dziecko. To co działo się ze mną , z moim ciałem – niesamowite przeżycie, śmiało mogę powiedzieć że z boku wyglądało to jak egzorcyzmy. To było ogromnie oczyszczające, uwalniające, bardzo tego potrzebowałam. Wysłuchałam wiele nagrań, przeczytałam wiele książek psychologicznych – próbowałam wielokrotnie sama szukać tego Dziecka, pisać listy, rozmawiać. I ciągle nic. Bardzo czułam że muszę poprosić o pomoc bo czuję że idę w dobrym kierunku i mało mi brakuje aby w końcu spotkać moje Wewnętrzne Dziecko. Z Sylwią zagrało. Wszystko się wylało totalnie. Dziś inaczej czuję całe ciało, te same drogi przemierza inna osoba. Byłam przekonana że dzieciństwo mam daleko za sobą, a te problemy z którymi dziś się borykam są wynikiem teraźniejszości, a na pewno nie emocji jakie doświadczyłam w dzieciństwie. Otworzyło mi się wiele dróg, wiele kontaktów samoistnie uwolniłam, i przyszła niesamowita siła do wyrażenia uczuć z którymi nosiłam się WIELE LAT! tuż po sesji. I nadal wiele, wiele się dzieje. To jest całkiem coś innego przeczytać książkę i wykonywać ćwiczenia – mówi to Zosia Samosia – niż zajrzeć w głąb siebie pod przewodnictwem Sylwii.
Nie zastanawiajcie się nawet czy warto – jak tylko taka myśl wam się pojawi – to jest Twój czas – rezerwuj termin i szykuj się na ogrom pracy i nowe życie ”
Tatiana
❤❤❤
„Jestem w procesie powrotu do siebie już od długiego czasu i pracowałam z kilkoma osobami. Wybrałam Sylwię na pewnym etapie swojej drogi, ponieważ wciąż coś było nie uzdrowione, nie zobaczone. Sylwia jest osobą niezwykle empatyczna i ciepłą. Pracowałyśmy razem nad lękiem, który otrzymałam w dzieciństwie od mamy. Pracowałyśmy z Wewnętrznym Dzieckiem i energiami. Mam poczucie, że ta sesja to kolejna cegiełka w mojej podróży do miłości do siebie. Kilka dni po sesji zdecydowałam się na organizację warsztatów, projekt głęboko z serca, wcześniej jednak powstrzymywał mnie lęk. On nie znikł ale stał się na tyle do zniesienia, że jestem w stanie go pokonać i podjąć się wyzwania mimo wszystko. Dziękuję ! ❤”
(opinia anonimowa)
❤❤❤
„Współpraca z Sylwią to prawdziwa przyjemność. Jest cierpliwa I ciepła. Po obejrzeniu jej pierwszego filmiku poczułam, że mamy podobne wrażenia z pracy nad powrotem do siebie. Było więc mi latwo nawiązać bliski kontakt i otworzyć się jak przed dobrym przyjecielem już od pierwszego spotkania na skypie. Niecierpliwie czekałam na jej każdy wpis czy nagranie. Teraz mogę z nią też przedyskutować moją konkretną sytuację. Dziękuję Ci Sylwia że jestes i dzielisz się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam gorąco.”
Gosia
❤❤❤

„Dziś dostałam coś pięknego coś niesamowitego. Coś co wywołało u mnie szybsze bicie serca ogromne emocje i najważniejsze- łzy, których tak bardzo mi brak. Ten obraz jest dla mnie ważny pokazuje mi co mogę otrzymać jeśli otworzę się, otworzę się na siebie. Czasami myślę że jak coś zatrzymam dla siebie nic nie powiem nic nie pokażę, to będzie lepiej. Obraz pokazał mi że wcale tak nie musi być, że jednak lepiej jest czasem coś wydusić z siebie, pokazać innym co czuję, jaka jestem, jaka chciałabym być. Nie udawać, być sobą robić co czuję i uważam za słuszne. Dziękuję Sylwia że wydobyłaś to ze mnie, że zobaczyłaś mnie.”

Uljana

❤❤❤

„Spotkanie z Sylwią to połączenie „przyjemnego z pożytecznym”.
Bardzo uważna, empatyczna i ciepła kobieta. Taka wiecie – odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu 🙂
Daje przestrzeń do wszystkich emocji.
Przeprowadziła mnie przez procesowanie, otworzyła oczy na nowe rzeczy, dotąd bałam się tam zajrzeć sama.
Jest ogromnym wsparciem przy przerabianiu najgorszych wspomnień i emocji.
Spokój Sylwii, Jej duża wiedza i doświadczenie oraz ogromna chęć pomocy – sami widzicie – z taką mieszanką po prostu musi się udać każdy proces zdrowienia.
Powiem szczerze – szukałam kilkukrotnie pomocy u psychologów. Z mniejszym lub większym skutkiem.
Ale TAKIEGO zrozumienia mojego problemu nigdy nie uzyskałam, i to już na pierwszej sesji !!
Od wczoraj, po rozmowie z Sylwią – oddycham pełną piersią, zaczynam się uśmiechać i patrzę z nadzieją w przyszłość.
Polecam ogromnie ! :).”
Kasia