
Doświadczenia pozazmysłowe i terapia – tak, to się łączy!
Miałam w ostatnim czasie przyjemność uczestniczyć w 4-dniowym szkoleniu dla psychoterapeutów pt. „Integrowanie doświadczeń pozazmysłowych w gabinecie terapeutycznym”. Szkolenie poprowadziła Ditte Marcher – współtwórczyni nurtu psychoterapii somatycznej Bodynamic. To była prawdziwa uczta dla mojego umysłu, duszy i ciała! Dzielę się z Wami częścią moich szkoleniowych notatek, niech inspirują do rozwoju i poszukiwań. Doświadczania pozazmysłowe to


4 thoughts on “Złość. Kiedy mnie prowadzi, a kiedy niszczy?”
CUDNY wpis!!! DZIĘKUJĘ ???????????
To o mnie! Tak bardzo o mnie. Moja złość tez niszczyła wszystko wokół, paliła, zrównywała z ziemią. Odkad pracuję z WD i zaczęłam uznawać swoją krzywdę i wyrażać to co mnie boli, jest lepiej. Złość we mnie jest mniejsza. Czasami umiem nawet nia pokierować, wyrazić w zdrowy sposób. To niesamowita zmiana, takie ukojenie mojego udręczonego dziecka. ps. Ja nienawidziłam metody liczenia do 10, bo w czym to niby miało pomóc? Miałam udawać, że mnie nie wku*wia kiedy wku*wiało? Uwielbiam Cię czytać Sylwia!
Zazwyczaj ja zbieram w sobie. Muszę być silna, ale przychodzą takie momenty kiedy już nie mam siły….
Dziękuję Sylwia.