Oferta

 • Jeśli nie radzisz sobie z własnymi emocjami, masz paniczne napady lęku, stany depresyjne albo wybuchy agresji…
 • Jeśli mimo ogromnych starań ciągle powtarzasz niechciane zachowania, powtarzasz destrukcyjne schematy, lądujesz w podobnych sytuacjach życiowych…
 • Notorycznie chodzisz z toksyczne związki mimo obietnic, że to się już nigdy nie powtórzy…
 • Jeśli  jest coś, czym nigdy się z nikim nie podzieliłeś, a to „zżera” Cię od środka…
 • Nie radzisz sobie z zazdrością, porównujesz się do innych i czujesz się gorszy, gorsza od…
 • Prowadzisz pozornie szczęśliwe życie, jednak w środku czujesz pustkę…
 • Jeśli próbujesz komuś wybaczyć, bo usłyszałeś, usłyszałaś, że to najlepsza droga do spokoju i szczęścia, jednak ciągle czujesz złość i żal do tej osoby.., albo do siebie…
 • Robisz ciągle nie to, co czujesz, że powinieneś, powinnaś… jesteś nie w tej pracy, w której chcesz, nie z tymi ludźmi.., nie w tym miejscu. Jeśli szukasz pomysłu na siebie, swojej drogi realizacji…
 • Jeśli twoje macierzyństwo Cię przerasta, masz dość swoich dzieci albo po prostu czujesz, że się niekomfortowo w roli rodzica…
 • Jeśli próbowałeś, próbowałaś już różnych terapii, a mimo wszystko masz poczucie, że kręcisz się w kółko…
 • Jeśli… wydaje Ci się, że Twój przypadek jest tak beznadziejny, że nic Ci już nie pomoże…

Zapraszam Cię na rozmowę.

Pomogę Ci dotrzeć do źródła Twoich problemów i uwolnić emocje z nim związane. Będziemy pracować w oparciu o procesowanie emocji i kontakt z wewnętrznym dzieckiem. To praca na głębokich poziomach podświadomości, dlatego oprócz rozmów, nazywania rzeczy po imieniu i teoretyzowania, skupimy się przede wszystkim na uwalnianiu emocji i przeżywaniu tego, co nieprzeżyte, a co domaga się uznania.

Nie będzie łatwo. Przygotuj się na łzy, smutek, złość. Przygotuj się na prawdę. Pomogę Ci rozpoznać prawdziwe powody Twoich zachowań, zidentyfikować programy, które Tobą rządzą i dotrzeć do Twoich prawdziwych potrzeb.  Nie dostaniesz ode mnie gotowych rozwiązań i złotych rad na sukces, bo takich nie ma. Ale pomogę Ci znaleźć te, które są najlepsze dla Ciebie. Wejdziemy w Twoją ciemność , w Twoje rany i doświadczymy ich wspólnie.., by dzięki temu pozbawić ich mocy i wpływu na Twoje życie.

To właśnie praca z emocjami robi różnicę. Sama przez 10 lat stosowania różnych metod i słuchania wywodów na temat swoich „problemów” czułam tylko narastającą frustrację, bo mimo, że coraz więcej wiedziałam, efektów nie było. Skupiałam się na teorii, afirmacjach.., a w środku we mnie stare rany krzyczały, domagając się zauważenia. Dopiero, kiedy tam weszłam, kiedy uznałam każdą emocję, również swoją złość, smutek, żal.., ruszyłam do przodu.

O jakości i sensie Twojego procesu nie decyduje ilość odbytych spotkań, ale wymierne efekty, widoczne zmiany w Twoim sposobie odczuwania, reagowania i decydowania o sobie.

Mam wykształcenie pedagogiczne, bogate doświadczenie poparte rzetelną wiedzą, bliski kontakt ze sobą: swoim wewnętrznym dzieckiem i swoim Źródłem.  Nie jestem psychoterapeutą ani psychologiem. Z wyboru. Nie widzę się w żadnym określonym nurcie, łączę wiele metod i stosuję przede wszystkim te, które sama sprawdziłam. Ciągle się uczę i sama wybieram ścieżkę mojego rozwoju. Nie będę Cię diagnozować, oceniać, przyporządkowywać Twoich zachowań do określonych zaburzeń. Stanę za Tobą, za Twoim wewnętrznym dzieckiem. Nie pozostanę neutralna i zdystansowana.

Decydującym czynnikiem w moim procesie zdrowienia było to, że ktoś się za mną postawił, że nie pozostał wobec mnie obojętny, że nie próbował utrzymać za wszelką ceną sztucznego dystansu, pytając „I jak się Pani dzisiaj czuje?” tylko wszedł w moje buty, przeżywał ze mną, co ja przeżywałam i dzielił się swoim doświadczeniem. Nauczę Cię procesowania emocji, pokażę, jak kontaktować się z Twoimi wewnętrznym dzieckiem, z Twoim prawdziwym JA. Dam Ci narzędzia, dopasowane do Twoich potrzeb, dzięki którym sam, sama dasz sobie wsparcie w przyszłości.

 Spotkanie trwa od 60 do 90 minut i odbywa się on-line (przez skype).

Zapraszam również na sesje na żywo, w Białymstoku (dokładny adres podaję w mailu).

Jest to czas, kiedy:

♥daję Ci przestrzeń na Twoje słowa i emocje, byś w bezpiecznych warunkach mógł/mogła dotrzeć do własnego wnętrza

♥słucham Cię i dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, by pomóc Ci znaleźć najlepszą drogę do odkrywaniu siebie

♥wspólnie docieramy do korzenia Twoich problemów, do miejsca, w którym się zaczęły, uzdrawiamy u źródła

♥pomagam Ci procesować emocje i rozpoznawać sygnały płynące z ciała, bo to one są bramą do wewnętrznego dziecka

♥wspieram Cię w kontakcie z Twoim wewnętrznym dzieckiem, bo to dzięki niemu rozpoczniesz proces zdrowienia

♥dzielę się z Tobą narzędziami, wyposażam Cię w metody, dzięki którym będziesz mógł/mogła kontynuować samodzielną pracę

♥czasem proszę o wykonanie jakiegoś ćwiczenia/zadania w czasie między sesjami

Wybór pakietu możliwy jest dopiero po pierwszej sesji. To pierwsza sesja pokaże nam, na ile się „czujemy”, jak każde z nas widzi ewentualną współpracę. Jeśli po pierwszej sesji zdecydujesz się na pakiet, wówczas dopłacasz tylko resztę ceny pakietu. (Odbyta sesja liczona jest już jak pierwsza z pakietu).

Rodzaje pakietów:

NIEZAPOMINAJKA – jednorazowa sesja (90 min): Koszt: 380 zł.

Pakiet LILIA WODNA – 5 spotkań, to dobry czas na oczyszczenie najtrudniejszych emocji i przygotowanie się do dalszej samodzielnej pracy. Koszt: 1 700 zł.

Pakiet LOTOS – 10 spotkań, jeśli potrzebujesz długotrwałego wsparcia. Koszt: 3 200 zł.

Pracuję w godzinach 8.30-15.00 czasu polskiego. 

Jest możliwość płatności w euro, szczegółowe informacje podaję w mailu.

W tej chwili nie przyjmuję nowych osób. Zależy mi na zapewnieniu odpowiedniej przestrzeni tym, z którymi już pracuję i którzy czekają na wyznaczone terminy pierwszych spotkań. Jeśli chcesz poczekać na moje wsparcie, zapraszam Cię do zapisania się na listę osób oczekujących poprzez wysłanie do mnie wiadomości na aurorapisze@gmail.com

Otrzymuję wiele wiadomości, dlatego  bardzo proszę o cierpliwość, zdarza się, że odpowiadam dopiero po kilku dniach.

Przetwarzam Twoje dane na potrzeby wymiany korespondencji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.