
Doświadczenia pozazmysłowe i terapia – tak, to się łączy!
Miałam w ostatnim czasie przyjemność uczestniczyć w 4-dniowym szkoleniu dla psychoterapeutów pt. „Integrowanie doświadczeń pozazmysłowych w gabinecie terapeutycznym”. Szkolenie poprowadziła Ditte Marcher – współtwórczyni nurtu psychoterapii somatycznej Bodynamic. To była prawdziwa uczta dla mojego umysłu, duszy i ciała! Dzielę się z Wami częścią moich szkoleniowych notatek, niech inspirują do rozwoju i poszukiwań. Doświadczania pozazmysłowe to


1 thought on “Toksyczność od środka. O toksyczności dla toksycznych.”
O mój Boże, wszyscy, no prawie wszyscy jesteśmy toksyczni. Teraz rozumiem bezsens tych haseł o unikaniu toksycznych ludzi. Siebie też musielibyśmy unikać… Nie wiedziałam, że unikanie, wypieranie to też toksyczność… Dziękuję Sylwio ❤