fbpx

Aurora-w drodze do siebie.

Zapiski Aurory

Opinie

Na mojej stronie (www.zapiskiaurory.pl) możesz zapoznać się z opiniami Klientów dotyczącymiwspółpracy ze mną jak i z opiniami dotyczącymi moich kursów i usług. Dochowuję wszelkiej staranności, aby opinie oparte były na rzeczywistych odczuciach moich Klientów.
 
Prezentowane na stronie opinie są przeze mnie weryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które współpracowały ze mną lub korzystają z mojej oferty.
 
Aby zweryfikować opinię sprawdzam w bazie klientów, czy osoba, która wystawiła opinię jest rzeczywiście moim Klientem.
Jeśli nie będę w stanie zweryfikować osoby, która wystawił opinię, to nie będę zamieszczać jej na stronie.
 
Nie praktykuję opinii o charakterze „sponsorowanym” czy „barterowym”.

Opinie o współpracy

“Sylwia bardzo dziękuje za kurs uzdrawiania matczynej rany, bardzo wiele pomógł mi zrozumieć. Lekcje świetnie pomogły mi ułożyć prawdziwy obraz mojej matki oraz to jak jej zachowanie wpłynęło na moje życie.

Bardzo dziękuje za każdy live na których tak otwarcie i wyczerpująco odpowiedziałaś na moje pytania.

Przed kursem zastanawiałam się, czy będzie miejsce i czas na pytania i problemy tak wielu osób, a ku mojemu zaskoczeniu uczestnictwo tych ludzi okazało się niesamowitym wsparciem, tak wiele pytań i problemów innych były dosłownie skopiować z mojego życia. To naprawdę niesamowite jak tak naprawdę obcy ludzie potrafią dać sobie wsparcie i serce!

Dziękuje również, że odpowiadałaś na moje liczne zapytania oraz prośby o interpretacje snów, było to dla mnie ogromne wsparcie i wiele wnosiło w moją podróż.

Wiem, ze jeszcze sporo pracy przede mną, ale teraz już wiem, że idę we właściwym kierunku! Dziękuje Ci z całego serca za utworzenie tego kursu oraz za twoje ciepło i ogromną wiedzę.

(uczestniczka 1 edycji)

“Bardzo się cieszę, że brałam udział w warsztacie leczenia matczynej rany.

Sylwia jest bardzo empatyczną osobą, prowadziła nas delikatnie przez cały proces. Była zarazem coachem jak i przyjaciółką. Podobała mi się forma warsztatów, z częścią poznawczą, w której były pytania pomocnicze, wymiana z innymi uczestnikami na grupie facebookowej, tu można było zadać Sylwii konkretne pytanie dotyczące swojej osoby, przez co warsztaty stawały się bardziej indywidualne i spotkaniami live na facebooku, w których omawialiśmy interesujące nas kwestie.

Przez całe warsztaty czułam się bezpiecznie i dostawałam potrzebne mi wsparcie od Sylwii i grupy.

Dzięki Sylwii uświadomiłam sobie, że toksyczność jaką przeżyłam w dzieciństwie oznaczała dla mnie jako dziecka konieczność rezygnacji z moich potrzeb i tłumienie emocji z tym związanych.

Zrozumiałam jak działają moje schematy w dorosłym życiu, że wynikają one z matczynej rany, z rany odrzucenia. Dzięki warsztatom nauczyłam się stawiać granice innym i patrzeć na siebie z empatią. Miałam na pierwszy rzut oka normalną rodzinę, nie było pijaństwa i bicia. Ale od zawsze czułam pustkę w sobie, nie żyłam własnym życiem, spełniałam tylko oczekiwania i aspiracje innych…” (uczestniczka warsztatów)

“Aurora. Dziękuje Tobie za warsztat Wokół Matki we mnie i sobie, że go sobie kupiłam. Dziękuje że dałaś mi możliwość spotkać grupę tylu kobiet, które przyszły z tym samym i podobnym co ja. Ten warsztat dał mi możliwość wyjścia z tym, co mam do świata. To jest mój aktywny i odważny krok w kierunku ,,powrotu do domu “. Bardzo dużo dała mi praktyka, zaskoczyło mnie jak łatwo poddałam się twoim sugestiom w medytacji. Dosłownie przeniosłam się na chwilę w świat swojego dzieciństwa. Korzystam z tego czym się dzielisz na YouTube. Dziękuje ,,górze” że mi Ciebie zesłali. Tak się cieszę, że Twój głos mnie zawołał. Doceniam Twoje zaangażowanie w ten warsztat i że podzieliłaś się fragmentami swojego procesu. Mam do Ciebie duże zaufanie. Czekam z niecierpliwością na kolejny warsztat.”
(Agnieszka)
“Decyzję o warsztacie “Wokół matki we mnie” podjęłam dlatego, że w zapowiedziach był krótki i bogaty w treść. I faktycznie, bardzo dużo wiedzy. Wykłady przed ćwiczeniami pobudzały to, co w głębinach pochowałam , dzięki czemu część praktyczną łatwiej mi się wykonywało. Bardzo ważne było dla mnie to, że Sylwia była uważna i okazywała morze empatii. Dzięki temu łatwiej pokonałam opór przed pokazaniem siebie w grupie. Jednak atut “że krótki” wcale nie okazało się atutem ? co zauważyła sama Sylwia, a ja przekonałam się, że aby taki ogrom wiedzy wprowadzić w praktykę potrzeba wiele czasu, szczególnie gdy nie pamięta się za wiele z dzieciństwa. Ale, jak sama Sylwia powiedziała: to nie są pytania na 2 tygodnie ale na całe życie. I tu się z nią zgadzam.
Dzięki temu, że kurs jest “na zawsze” jest dla mnie cennym źródłem wiedzy, do której w każdej chwili mogę wrócić oraz przeprowadzić wielokrotnie ćwiczenia; tyle razy, ile ja tego potrzebuję.
Praca w grupie umożliwiła mi przypomnienie sobie pewnych rzeczy z dzieciństwa. Wielokrotnie wewnątrz siebie słyszałam głos: “jeja! u mnie też tak było!” o czym nie pamiętałam.
Co mi dał warsztat? Nie wiem, czy mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo czuję jak wszystko we mnie pracuje. Na pewno po raz pierwszy zobaczyłam i poczułam swoją wrażliwość. Ponadto dał mi wgląd w moje relacje z innymi kobietami. W życiu praca na warsztatach zaowocowała niemal natychmiast: konfliktem z osobą (bo odważyłam się stanąć za sobą), co spowodowało, że przysłowiowe klapki z oczu mi spadły w przypadku tej relacji. Już wcześniej, przed warsztatem widziałam czego w tej relacji szukałam, ale po warsztacie zobaczyłam co robiła druga strona. Nie widziałam tego, bo jestem z tych, co wciąż szukają winy w sobie.
Jestem ogromnie wdzięczna Sylwii, że stworzyła ten kurs, a sobie gratuluję, że zapisałam się na niego, bo dodał mi odwagi by walczyć o swoje życie, o swoje bycie w świecie. Dziękuję. “
(Marta Ch.)
“Kochana Sylwio, chciałam Ci bardzo podziękować za warsztat ,,Wokół matki we mnie”. Czuję ogromną wdzięczność, że zdecydowałam się wziąć w nim udział. Zrobiłam duży krok w drodze do mojego uzdrowienia. Wiedza i narzędzia przekazywane przez Ciebie są bardzo wartościowe i pomocne. Podobała mi się bardzo forma grupowa tego warsztatu. Ja osobiście zdobyłam się na odwagę, żeby otworzyć się przed innymi. Twoja wiedza, doświadczenie i intuicja są bezcenne. Dziękuję Ci z całego serca, że jesteś i za to co robisz!❤️ 
(Paulina)
“Polecam kurs Wokół Matki we mnie osobom, które od wielu lat szukają odpowiedzi: jak radzić sobie ze swoimi emocjami. Nastąpiła u mnie ogromna zmiana perspektywy, z bycia ofiarą sytuacji na osobę czerpiącą inspiracje i wiedzę o samej sobie w każdej interakcji z drugą osobą. Od lat interesuję się rozwojem duchowym, teraz moje własne wzrastanie nareszcie jest możliwe, dzięki akceptacji swoich emocji… Dziękuję z całego serca. “
(Magda)
Z olbrzymią przyjemnością wystawiam opinię o warsztacie “Wokół matki we mnie” 🙂
To był prze-cudowny warsztat. Opierałam się mu, bo miałam już inną pracę zaplanowaną na ten czas, ale absolutnie nie żałuję!! Wniósł bardzo dużo w moje życie. Mam poczucie, że dostałam prezent warty o wiele wiele więcej niż zainwestowane środki.
Cudownie i interesująco przedstawiana teoria, ale przede wszystkim te praktyki, które przynosiły zmiany… Do tego dużo ciepła, życzliwości, zaangażowania… No i fakt, że zwyczajnie lubiłam te spotkania online, bo zapełniały mnie one poczuciem kontaktu i szczerej rozmowy z koleżanką 🙂
Jakby tak wymienić potrzeby jakie mi ten warsztat zapełnił to byłaby to długa lista: otwartości, szczerości, rozwoju, przestrzeni, akceptacji, samorealizacji, towarzystwa, bliskości, kontaktu i pewnie jeszcze wiele innych 🙂
Zrobiłaś Sylwio cudowną robotę i z przyjemnością będę wypatrywać kolejnego Twojego kursu 🙂
(Agnieszka)
“Dziękuję bardzo za warsztat Wokół matki we mnie. Czuję i doceniam jak wiele poświecałaś nam uwagi i jak dużo wiedzy i praktyki przekazałaś. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak dużo, za tak niewiele. Polecam z całego serca. Wydawało mi się, że przerobię znany wcześniej materiał. Wielkie zaskoczenie. Dla mnie największym zdziwieniem i uzdrowieniem było podejście do ludzi toksycznych. Wiele filmów mówi o odcieniu się, Sylwia przekazuję to w inny sposób, mówi o miłości, przestrzeni, granicach, o potrzebie bycia z ludźmi. Warsztat wywołał wiele emocji. Niestety nie potrafię jeszcze pracować w formie grupy. To jest dla mnie trudne. Dziękuję za wszystko.”
(Renata)
“Polecam kurs Wokół Matki we mnie osobom, które od wielu lat szukają odpowiedzi: jak radzić sobie ze swoimi emocjami. Nastąpiła u mnie ogromna zmiana perspektywy, z bycia ofiarą sytuacji na osobę czerpiącą inspiracje i wiedzę o samej sobie w każdej interakcji z drugą osobą. Od lat interesuję się rozwojem duchowym, teraz moje własne wzrastanie nareszcie jest możliwe, dzięki akceptacji swoich emocji… Dziękuję z całego serca. “
(Magda)

“Na warsztaty do Sylwii trafiłam, znając ją wcześniej z YouTube i indywidualnych sesji. Chciałam ‘przyspieszyć’, usystematyzować, ‘rozwiązać’ problem matczynej rany – tak mówił rozum. Moje Serce lgnęło do tych warsztatów ze względu na sama Sylwię – jej ciepło, delikatność i wrażliwość urzeka moją wewnętrzną małą dziewczynkę.

Mówiąc szczerze na początku, nie wiedziałam jak to będzie wyglądało w szczegółach. Znałam ogólny plan i zarys warsztatów, bałam się jednak, ze szybko poczuję się jedną wśród tłumu, jak to miało miejsce w innych warsztatach on-line, w których wcześniej kiedyś uczestniczyłam u innych osób.

Tym razem tak nie było. Sylwia stworzyła nam prawdziwie rodzinną, przyjazną przestrzeń, byśmy mogli dotknąć tego bolesnego i trudnego zagadnienia. Czułam się zaopiekowania, rozumiana i wspierana przez całe 10 tygodni kursu. Myślę, ze to dzięki tej atmosferze i wsparciu Sylwii, wreszcie zaczął powstawać w mojej wyobraźni i odczuciach wzór mojej idealnej matki – tej której zabrakło w chwilach trudnych z mojego dzieciństwa. Wcześniej próbowałam, ale było to dla mnie zbyt nieuchwytne. Teraz, mimo ze wciąż nie mam przerobionej całości materiału z warsztatów (idę swoim tempem, nie spiesząc się bo wiem, ze w razie potrzeby wciąż mam wsparcie grupy na FB), potrafię się zatrzymać w momentach ‘dyskomfortu’ (napływu złości, smutku, zazdrości) i zrozumieć co jest z aktualnej sytuacji, a co jest stare, nie moje…

To niby niewiele, ale jakże wiele! Właśnie w takich momentach, czuję jak blisko mam koło siebie wewnętrzną matkę, którą udało mi się odnaleźć dzięki tym warsztatom.

Wiem, ze jeszcze wiele przede mną, bo np. stawanie za sobą w relacji z biologiczną matką wciąż mi się nie udaje na tyle, na ile bym chciała, ale wiem też jak wiele zmieniło się w moim życiu dzięki warsztatom. Trudno to wyrazić w kilku słowach – wewnętrzny spokój, poczucie bezpieczeństwa i jakaś wewnętrzna miłość do samej siebie towarzyszy mi teraz częściej i lepiej, łatwiej mi z tym żyć. Dziękuje Sylwia. Przytulam serdecznie.”

(M.)

“Warsztaty Spirala-zycia nie były dla mnie łatwe. To jak zaglądanie do czarnej dziury, którą na co dzień bezskutecznie próbuję zakryć… Wymagały ode mnie wiele odwagi. I stanięcia oko w oko z prawdą, często bardzo bolesną. Jednak obecność Sylwii dawała mi niesamowite wsparcie.  Miałam poczucie zaopiekowania, zrozumienia, akceptacji. Żadne moje pytanie, nawet to wydawałoby się najgłupsze, nie pozostało bez odpowiedzi. Podczas warsztatów uświadomiłam sobie wiele, co pomogło mi zrozumieć moje czasem dziwne zachowania i reakcje. Płakałam, krzyczałam, wyrzucałam złość, tańczyłam, śniłam…  i robię to nadal, uczę się jak słuchać swojego ciała, swojego głosu, swojej Duszy… Mimo, że warsztaty się już zakończyły, wciąż wracam do tych ćwiczeń, czytam, oglądam, pracuję nad sobą. Dziękuję Ci Sylwio z całego serca :)”
(uczestniczka warsztatów)
“Witam. Bardzo się cieszę że trafiłam na Sylwię na jej filmiki, później były warsztaty. Bardzo miło wspominam ten czas. Sylwia jest ciepłą i serdeczną osobą. Podczas warsztatów otoczyła mnie wsparciem, którego potrzebowałam. W tym co robi czuć prawdę i szczerość. Po warsztatach czuję się cudownie sama ze sobą, pokazała mi jak pokochać siebie i że jest że mną wszystko w porządku. Proces cały czas trwa i jestem pełna podziwu ile się zmienia. Nie zawsze są to przyjemne uczucia, ale wiem że warto i nie żałuję, że wzięłam udział w warsztatach. Otworzyły mi drzwi do samej siebie. Będę wdzięczna Sylwii chyba do końca życia za to co robi ❤ Najlepsza decyzja, jaką mogła podjąć.”
(Justyna Pawłowska)
“Empatia, obecność, wrażliwość, spokój, zaufanie, szczerość, skromność, szacunek, prawda, odwaga… to co mogę powiedzieć o Sylwii, która stworzyła niezwykły kurs.. Magia jej bycia w nim, oddanie na 100% dawały poczucie spokoju i zaufania.. Wiedza przekazana w tak logiczny, jasny i klarowny sposób… piękny człowiek.. autentyczny program, stworzony z serca. Polecam! I dziękuję Sylwia – jesteś cudem. A to co robisz jest wielkie.”   
(Barbara)
 
 
“Dziękuję Sylwio za cały warsztat Wokół Matki we mnie, ale najbardziej dziękuję za jego ostatnie 5 minut! Poprowadzilas spontaniczną medytację z Matką wewnętrzną, matką której do tej pory nie potrafiłam w sobie odnaleźć, a której tak bardzo pragnęłam.
Dzięki Twojemu prowadzeniu odnalazłam piękną, ciepłą, cudowną, kolorową Mamę, która czekała na mnie uśmiechnięta na progu małego, uroczego domku.
Ta wizja zostanie ze mną już na zawsze, bo w tym domku razem z moją kolorową Mamą odczuwam pełnię szczęścia!”
(Aneta.)

“Jestem tak bardzo wdzięczna Sylwii za wspólną pracę, że trudno mi to wyrazić słowami. .
Przeszłam naprawdę wyboistą drogę i nie wiem, jak bym to zniosła, gdyby nie obecność i wsparcie Sylwii..
W pewnym okresie była jedyną osobą, której mogłam powiedzieć o tym, co przeżywam. Tylko jej byłam pewna, że mnie zrozumie.
Sylwia cały czas wierzyła we mnie i obdarzyła ogromnym zaufaniem, jakby od razu wiedziała, że sobie poradzę. Gdy nie jeden specjalista by spanikował i zalecił jakieś leki czy pobyt na oddziale zamkniętym..
Sylwia nigdy nie pospieszała, nie wyciągała na siłę z “dołka”, zawsze dawała przestrzeń i czas, na to, co się pojawia. Pomogła mi przejść świadomie przez depresję, pożegnać części mnie, które potrzebowały umrzeć i ani razu we mnie nie zwątpiła.
Była też dla mnie nie ocenionym wsparciem w trudnych dla mnie wydarzeniach i podarowała mi to, czego zabrakło w moim domu rodzinnym. W efekcie naszej wspólnej pracy dokonało się wiele zmian nie tylko we mnie, ale i w zachowaniach osób w moim otoczeniu (bez ich czynnego udziału).

Dziękuję Ci Kochana za wszystko, co wniosłaś w moje życie. Za to, że byłaś ze mną. Za Twoją szczerość i cierpliwość do mnie, do mojego pędu, presji i splątania, chaosu, który przeważnie królował w mojej głowie 😉 nigdy nie dałaś mi odczuć, że coś jest ze mną nie tak 😉 Z serca, z duszy polecam pracę z Sylwią.”

(S.)

“Trudno wyszukać mi odpowiednie słowa żeby wyrazić moją wdzięczność do Sylwii za podróż którą odbyłem w głąb siebie, za drogę którą przeszedłem, drogę po której Sylwia prowadziła mnie nawigując przez meandry mojej psychiki z finezją, wyczuciem I wielkim szacunkiem! Cudowna,  głęboka przygoda odkrywania siebie,  zakamarków I miejsc o których nigdy nie miałem pojęcia bądź były dla mnie niedostępne- Sylwia zawsze wiedziała jak je otworzyć I rozświetlić Światłem którego potrzebowały… Wiele wylanych łez i cudowne “powroty do siebie”, odnajdywanie dawno zagubionych puzzli mojej osobowości i układanie ich, piękne chwile uwolnienia i uczucia “powrotu do domu”…. Tulenie wewnętrznego dziecka I uśmiech,  wreszcie dawno nie widziany uśmiech na Jego twarzy. Polecam całym swoim Sercem, Sylwio dziękuję Ci, czuje jak moje Życie zaczyna się zmieniać, to cudowne uczucie spokoju w Sercu.”

(Andrzej)

“Na początku do Kursu samoopieki podchodziłam łagodnie że zainspiruje się wskazówkami jak o siebie dbać. Z tygodnia na tydzień kurs coraz bardziej mnie poruszał. Dotykał moich bardzo delikatnych obszarów emocji i uczuć. Jestem pod wrażeniem jak Sylwia bardzo fachowo podchodzi do tematów. Zagadnienia są bardzo kompleksowe nawet do pracy terapeutycznej i transformacji schematów jak siebie widzę, uzdrawiania dzieciństwa. Wsparcie podczas kursu ze strony Sylwii i innych kobiet było bardzo utulające. Polecane książki i inne nagrania poza kursem dały mi materiał na dalszą pracę z moim wewnętrznym dzieckiem że sobą ?Jestem bardzo wdzięczna i chylę czoła za poziom.”

(Paulina Monika Witaszczyk)

“Do zapisywania się na kurs Samoopieki skłoniła mnie ciekawość i zaufanie do metod pracy Sylwii. Spodziewałam się ‘głaskania po głowie’ i mówienia ‘cacy cacy’… a tu zastałam ciężką pracę z własnymi przekonaniami, które mi wpojono przez lata, z barierami, które wciąż mnie powstrzymują, by być dla siebie łagodną i wspierającą, by nie gonić za wzorcem wyrytym przez rodziców i społeczeństwo, a być sobą autentyczną, ze słabościami i wadami. To wcale nie jest łatwe! Myślę jednak, że warto było! Mimo, że nie byłam w stanie zrobić wszystkiego w ciągu 5 tygodni trwania kursu, widzę jego rezultaty. Widzę, na co muszę zwrócić uwagę, by dbać o siebie na wielu płaszczyznach.

Wsparcie grupy było bezcenne. Czułam się tu jak wśród najlepszych przyjaciółek, które powiedzą prawdę bez owijania w bawełnę, bo to wspiera i otwiera oczy na sedno problemu. Dziękuję Sylwia za Twoją pomocną dłoń. Mogę dzięki Tobie stworzyć na nowo obraz mojej wymarzonej matki – czułej, ale stanowczej; wspierającej, ale i wymagającej gdy trzeba; silnej w swej delikatności i pełna kobiecej mocy – tak jak Ty byłaś dla mnie na tym kursie. Do materiałów kursu wrócę na pewno nie raz, bo zainicjowany proces trwa i pewnie jeszcze trochę czasu minie zanim zintegruje wszystkie jego aspekty w sobie ? Dziękuję z całego serca.”
(Gosia, inżynier, podróżnik, odkrywca zakochany w Skandynawii, mama kreatywnej dorosłej kobiety)

“Kurs dał mi konkretne narzędzia i rozwiązania do ustalenia mojego planu samoopieki. Morze inspiracji w postaci książek. Przyszłam by nauczyć się dbania o siebie, a wyszłam z czymś o wiele większym. Zaskoczyła mnie jakie emocje wzbudza temat samoopieki, sięga do relacji z mamą, bezsilności. Jak głęboki to proces zmiany, by zająć się sobą. Sylwia jasno określa co i kiedy robimy, żeby nawet zapracowana mama mogła znaleźć przestrzeń na materiały.

Nie wyobrażam sobie kursu bez wsparcia grupy, to, co Sylwia robi na LIVE to jest złoto, dosłownie i w przenośni. Wymiana z innymi dziewczynami historii jest bezcenną kopalnią.”
(Dominika, pracująca mama dwóch przedszkolaków)
“Dla mnie kurs Radykalnej Samoopieki to przypomnienie sobie , ze jest wiele obszarów na które warto w codziennym życiu zwracać uwagę aby czuć się sama ze sobą dobrze zaopiekowaną… Przyszłam już z jakąś wiedzą i doświadczeniem .,ale zaskoczyło mnie całkiem inne spojrzenie na duchowość. Dzięki temu mogę popracować nad otwartością w tym obszarze Bardzo podobała mi się praca Sylwii ponieważ dzieli się swoją wiedzą , doświadczeniem ,ale daje przestrzeń na własne inspiracje i sama jest otwarta na nie W utworzonej przez nią grupie na FB czułam się bezpiecznie, a obecność innych kobiet pomogła mi czerpać od nich i w miarę możliwości dawać coś od siebie .Dla mnie osobiście taka grupa jest bardzo potrzebna tym którym brakowało zdrowej relacji z bliskimi w domu rodzinnym i takim fundamentem na coś co nowe i zdrowsze.”
(Dorota Z)
 

“Szczerze polecam kurs radykalnej samoopieki, ale także prowadzenie przez Sylwię. Czuć że robi to ze szczerością i prawdą. Bez udawania, przyjmuję cię taką jaka jesteś i to jest piękne bo tego najbardziej nam wszystkim brakuje. Dziękuję ci za to wszystko co daje od siebie z taką lekkością ?❤

Justyna”

“Bazując na swoim doświadczeniu szczerze polecam Sylwię osobom, które marzą o poznaniu siebie, szczególnie tych bolesnych i zagraconych zakamarków duszy. Wydaje mi się, że to co najbardziej doceniam w pracy z Aurorą to:

– autentyczność – nie widzę tu pozy, grania, widzę ogrom pracy włożonej w swój rozwój i szczerość w przyznawaniu się do słabości

– ogromna uważność – podczas sesji czuję że jest ze mną tu i teraz – niemalże bez rozproszeń

– pokora wobec życia, siebie samej a także innych ludzi

– brak oceniania, akceptacja i szacunek, zarówno do mnie jak i w wyrażaniu się o innych – również tych, którzy mnie skrzywdzili

– ciepła, wrażliwa na piękno osobowość z dużą dawką inspirującej radości i odwagi, twardo stąpająca po ziemi i zdecydowanie godna zaufania.

Mogłabym tak więcej ale wyszedłby hymn pochwalny… 🙂 Dzięki sesjom z Aurorą zrozumiałam, że mogę być szczęśliwą osobą dopiero gdy w końcu zobaczę kim w ogóle jestem. Potwierdziła się sensowność mojego nieustannego pragnienia poznania siebie samej, pokochania swoich słabości i otwarcia się jednakowo na nędzę, ból jak i przepych mojego wnętrza. Na jednej z sesji opowiedziałam Sylwii sen, który ona zinterpretowała. Ta interpretacja była dla mnie tak wzruszająca i tak bardzo trafiła w sedno moich pragnień, że nie potrafiłam opanować łez będąc już nawet po sesji. Mimo, że pracuję już od kilku dobrych miesięcy czuję że zrobiłam za mało, że ten proces powrotu do siebie idzie mi bardzo opornie i leniwie.

A jednocześnie czuję, że nie jestem już taką samą osobą, zmiany zaszły i wierzę że są nieodwracalne. Trudne rozmowy zostały przeprowadzone i niewygodne pytania zadane. Mnóstwo wątpliwości, brak odpowiedzi na większość zagadek tylko motywują buntowniczą część mojej osobowości do szukania prawdy o sobie i moich najbliższych. Niektórzy wierzą, że wystarczy wybaczyć tym co skrzywdzili, by poczuć się lepiej i zostawić przeszłość za sobą. Ja wierzę, że jest to nie jest to możliwe bez przyjrzenia się sobie w dzieciństwie – tej najczystszej, pierwotnie cudownej i niczym nie skażonej istotce – która wciąż pamięta i przeżywa ból najróżniejszych krzywd. Wierzę, że większość trudnych sytuacji, których teraz doświadczam jest po to, bym mogła wrócić do tej małej dziewczynki i pomóc jej przeżyć ponownie to, czego wtedy nie mogła sama udźwignąć.

Właśnie dzięki Sylwii i innym odważnym osobom mogę dać sobie wsparcie, czas i miłość, których tak bardzo kiedyś zabrakło. Powodzenia wszystkim, którzy wchodzą na tą drogę.”

(Monika)

“Na Pomoc terapeutyczną  zdecydowałam się zaraz po tym jak zaszłam w nieplanowaną ciążę. Był to tez okres w moim życiu gdzie świeżo uświadomiłam sobie przez różnorodne książki i nagrania Magdaleny Szpilki na YouTube jak bardzo myliłam się myśląc, że miałam szczęśliwe dzieciństwo, bo dach nad głową, wakacje za granicą, czy bluza z adidasa.

Zdałam sobie sprawę, że biorę udział w sztafecie rodzinnej i że jestem na prostej drodze, żeby podać traumatyczną pałeczkę dalej.
Ogrom nowej i trudnej świadomości, ból, żal, rozpacz i złość przytłoczyły mnie i zdecydowałam się sięgnąć po pomoc.
Już na pierwszej sesji z Sylwią dotknęłyśmy najbardziej uwierających wspomnień.
Spotkanie ze sobą z przeszłości, uzdrawianie i ukochiwanie swojego zranionego Ja przynosi natychmiastowo wiele ulgi. Sylwia prowadziła mnie za rękę na każdej sesji, dając mi sto procent empatii, udostępniając szeroki wachlarz sposobów, metod, narzędzi, które pozwalały rozprawić się z przeszłością. Trzymała mocno, kiedy się przewracałam, łamałam, płakałam. Prowadziła do celu.
Miewałam momenty, że myślałam, że wariuję, że nie dam rady- zrozpaczona zawsze znajdowałam pomoc i ukojenie u Sylwii.
Ciężko jest z tym być samemu. Ciężko jest znaleźć zrozumienie doznanych traum. Sylwia nie ma z tym problemu, całą sobą była ze mną, z tą moją częścią mnie, która potrzebowała wsparcia, która potrzebowała być zauważona i nazwana po imieniu oraz pokierowania, w którą stronę dalej iść.
 Moim zdaniem nie da się wyczytać z książek jak przez ten koszmar przejść, dlatego gorąco polecam przewodnika podświadomości, Sylwię, która zawsze na każdej sesji spisywała się na medal i zaskakiwała zrozumieniem, wsparciem i złotą radą (choć sama twierdzi, że takich nie ma). Wdzięczność, jaką darzę Sylwię jest nie do opisania i choć dobrze już wiem, co robić, jak pracować, jak się uzdrawiać, zawsze chętnie złapię ją znów za rękę i dam się prowadzić we własną podświadomość, wiem, że zawsze doprowadzi mnie do celu. Dziękuję Sylwia”
(Odważna Dusza)

“Spokój i ciepło, które biły od Aurory, gdy oglądałam jej filmiki sprawiły, że to do niej zwróciłam się z prośbą o moją pierwszą sesję online. Czułam, że moje wewnętrzne Dziecko potrzebuje właśnie takiej cudownej energii.  I była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. To prawda, że słuchając intuicji dostaniemy to, czego potrzebujemy. I ja dostałam to podczas sesji z Sylwią…. zrozumienie, wsparcie, ogromne poczucie bezpieczeństwa. Sesja z Sylwią była początkiem mojej wspaniałej podróży. Dzięki temu spotkaniu przełamałam w sobie ogromny strach przed mówieniem głośno o swoich krzywdach, bo zostałam WYSŁUCHANA. Poczułam się wysłuchana, zrozumiana i otulona cudowną aurą. Dzięki temu moje wewnętrzne dziecko zaczęło wierzyć, że chcę dla niego dobrze, bo szukam dla niej pomocy, a ONO tę pomoc otrzymuje.”

(Iwona Lila)

“Aurora jest osobą niepowtarzalną. Turbo empatyczną. Sesje z nią okazały się strzałem w 10 choć bywało (i dalej bywa) cholernie ciężko. Nie sposób opisać przebiegu takiej sesji, wjazd w swoją psychikę z przewodnikiem Aurorą jest dla mnie totalnie uczuciowym doznaniem i wydaje mi się, że nie ma takich słów w słowniku języka polskiego, żeby to opisać.
Ale wiem, że na pewno każdemu człowiekowi przydałby się taki kontakt z samym sobą. Dla dobra tej ludzkości.
Dzięki Aurorze mogę śmiało powiedzieć, że jestem dobrą matką. A to dopiero początek mojego odkrywania siebie.
Polecam Aurorę i dziękuję jej za ciągłą współpracę i czekam na więcej . Każda sesja jest wyjątkowa ❤️ I jedyna w swoim rodzaju.
Podpisuje się pod tym całym sercem.”
(Danka / Cruella Demon/ Daria Michalak)

“Bardzo dziękuję Ci za towarzyszenie mi w spotkaniu z wewnętrznym dzieckiem. Dla mnie sam proces był emocjonującym i bolesnym przeżyciem. Twoja dyskretna ale i “pełna” obecność dawała mi wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Czułam Twoją empatię i czułam się swobodnie, bo dawałaś mi uwagę oraz szacunek dla tego co przeżywam. Bardzo się cieszę, że to właśnie Ty byłaś wtedy ze mną.”

(Izabella)

“Dziękuję Ci Sylwia, że mogłem uczestniczyć w sesjach z Tobą. Dzięki sesjom z Tobą moje życie uległo diametralnej zmianie.
Jesteś bardzo ciepłą osobą, ale przede wszystkim masz niesamowity dar dostrzegania ważnych problemów w niuansach.
Dzięki Tobie nauczyłem się pracować ze swoim wewnętrznym dzieckiem, a to wpłynęło bardzo pozytywnie na rozwiązanie moich problemów. Chciałbym polecić pracę z Sylwią wszystkim którzy potrzebują pomocy w znalezieniu drogi do zmian w swoim życiu. Przez prawie 20 lat szukałem sposobu na pozbycie się lęków które we mnie tkwiły. Próbowałem różnych technik, byłem pod opieką psychologa, potem psychiatry. Wszyscy oni mi mówili że bardzo dobrze sobie radzę ze swoim problemem, że jestem jego świadomy. Ale co z tego że byłem świadomy skoro problem nadal we mnie tkwił!? Dzięki sesjom z Sylwią moje leki już mnie nie gnębią. Jestem innym człowiekiem. Jeszcze raz chciałbym Ci serdecznie podziękować za twój ciepły głos, twój spokój, ogromne zaangażowanie i przeprowadzenie mnie przez niełatwą drogę dotarcia do wewnętrznego dziecka.”

(R.)

“Gorąco polecam pracę z Aurorą! Już po pierwszej sesji czuję się tak jakby mi ktoś 10kg z ramion ściągnął. Jedną z rzeczy, które sobie uśmiadomiłam było sobie skąd wzieło się u mnie poczucie bycie ‘innej, niezrozumianej, dziwnej” , które towarzyszyło mi całe moje życie. Jaka to ogromna ulga dowiedzieć się po tylu latach, że jest z Tobą wszystko wporządku! Uff!! :)) Aurora poleciła również ćwiczenia do robienia w domu, są super! Przepracowałam złość w stosunku do ojca i… MAGIA… ramiona, które miałam bardzo zaokrąglone do przodu (od tego emocjonalnego ciężaru) po prostu mi się wyprostowały – od tak! Nawet chodzenie regularnie na yoge nie przynosiło efektów, a tu proszę… 🙂 Serdecznie polecam wszystkim pracę z otwartą i życzliwą Aurorą. Pozdrawiam”

(Monika)
Witajcie, chciałam się z Wami podzielić swoimi przeżyciami po pierwszej sesji. Sylwia poprowadziła mnie za rękę w procesowaniu emocji i pomogła mi znaleźć moje Wewnętrzne Dziecko. To co działo się ze mną , z moim ciałem – niesamowite przeżycie, śmiało mogę powiedzieć że z boku wyglądało to jak egzorcyzmy. To było ogromnie oczyszczające, uwalniające, bardzo tego potrzebowałam. Wysłuchałam wiele nagrań, przeczytałam wiele książek psychologicznych – próbowałam wielokrotnie sama szukać tego Dziecka, pisać listy, rozmawiać. I ciągle nic. Bardzo czułam że muszę poprosić o pomoc bo czuję że idę w dobrym kierunku i mało mi brakuje aby w końcu spotkać moje Wewnętrzne Dziecko. Z Sylwią zagrało. Wszystko się wylało totalnie. Dziś inaczej czuję całe ciało, te same drogi przemierza inna osoba. Byłam przekonana że dzieciństwo mam daleko za sobą, a te problemy z którymi dziś się borykam są wynikiem teraźniejszości, a na pewno nie emocji jakie doświadczyłam w dzieciństwie. Otworzyło mi się wiele dróg, wiele kontaktów samoistnie uwolniłam, i przyszła niesamowita siła do wyrażenia uczuć z którymi nosiłam się WIELE LAT! tuż po sesji. I nadal wiele, wiele się dzieje. To jest całkiem coś innego przeczytać książkę i wykonywać ćwiczenia – mówi to Zosia Samosia – niż zajrzeć w głąb siebie pod przewodnictwem Sylwii. Nie zastanawiajcie się nawet czy warto – jak tylko taka myśl wam się pojawi – to jest Twój czas – rezerwuj termin i szykuj się na ogrom pracy i nowe życie ”
(Tatiana)
“Jestem w procesie powrotu do siebie już od długiego czasu i pracowałam z kilkoma osobami. Wybrałam Sylwię na pewnym etapie swojej drogi, ponieważ wciąż coś było nie uzdrowione, nie zobaczone. Sylwia jest osobą niezwykle empatyczna i ciepłą. Pracowałyśmy razem nad lękiem, który otrzymałam w dzieciństwie od mamy. Pracowałyśmy z Wewnętrznym Dzieckiem i energiami. Mam poczucie, że ta sesja to kolejna cegiełka w mojej podróży do miłości do siebie. Kilka dni po sesji zdecydowałam się na organizację warsztatów, projekt głęboko z serca, wcześniej jednak powstrzymywał mnie lęk. On nie znikł ale stał się na tyle do zniesienia, że jestem w stanie go pokonać i podjąć się wyzwania mimo wszystko. Dziękuję ! ❤”
(opinia anonimowa)
“Współpraca z Sylwią to prawdziwa przyjemność. Jest cierpliwa I ciepła. Po obejrzeniu jej pierwszego filmiku poczułam, że mamy podobne wrażenia z pracy nad powrotem do siebie. Było więc mi latwo nawiązać bliski kontakt i otworzyć się jak przed dobrym przyjecielem już od pierwszego spotkania na skypie. Niecierpliwie czekałam na jej każdy wpis czy nagranie. Teraz mogę z nią też przedyskutować moją konkretną sytuację. Dziękuję Ci Sylwia że jestes i dzielisz się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam gorąco.”
(Gosia)

“Dziś dostałam coś pięknego coś niesamowitego. Coś co wywołało u mnie szybsze bicie serca ogromne emocje i najważniejsze- łzy, których tak bardzo mi brak. Ten obraz jest dla mnie ważny pokazuje mi co mogę otrzymać jeśli otworzę się, otworzę się na siebie. Czasami myślę że jak coś zatrzymam dla siebie nic nie powiem nic nie pokażę, to będzie lepiej. Obraz pokazał mi że wcale tak nie musi być, że jednak lepiej jest czasem coś wydusić z siebie, pokazać innym co czuję, jaka jestem, jaka chciałabym być. Nie udawać, być sobą robić co czuję i uważam za słuszne. Dziękuję Sylwia że wydobyłaś to ze mnie, że zobaczyłaś mnie.”

(Uljana)

“Spotkanie z Sylwią to połączenie “przyjemnego z pożytecznym”. Bardzo uważna, empatyczna i ciepła kobieta. Taka wiecie – odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu 🙂 Daje przestrzeń do wszystkich emocji. Przeprowadziła mnie przez procesowanie, otworzyła oczy na nowe rzeczy, dotąd bałam się tam zajrzeć sama. Jest ogromnym wsparciem przy przerabianiu najgorszych wspomnień i emocji. Spokój Sylwii, Jej duża wiedza i doświadczenie oraz ogromna chęć pomocy – sami widzicie – z taką mieszanką po prostu musi się udać każdy proces zdrowienia. Powiem szczerze – szukałam kilkukrotnie pomocy u psychologów. Z mniejszym lub większym skutkiem. Ale TAKIEGO zrozumienia mojego problemu nigdy nie uzyskałam, i to już na pierwszej sesji !!
Od wczoraj, po rozmowie z Sylwią – oddycham pełną piersią, zaczynam się uśmiechać i patrzę z nadzieją w przyszłość.
Polecam ogromnie ! :).”
(Kasia)