fbpx

Dołącz do kręgu moich bliskich odbiorców i odkryj dar swojej Duszy z moją autorską medytacją

Odkrywając swój dar

Dzięki medytacji nauczysz się kontaktować ze swoim wnętrzem i odnajdywać tam odpowiedzi, których szukasz. 

Dzięki medytacji:

Poznasz sposób na skontaktowanie się ze swoją podświadomością

Zrozumiesz, że odpowiedzi, których szukasz są w Twoim wnętrzu

Otrzymasz od swojej podświadomości konkretną podpowiedź - obraz/wyobrażenie symbolu, przez który przemawia dziś do Ciebie Twoja Dusza.

Nazywam się Sylwia Kulesza

Wspieram w uzdrawianiu ran dzieciństwa i odzyskiwaniu kontaktu ze swoim prawdziwym “Ja” poprzez pracę z ciałem i wewnętrznym dzieckiem. 

Łączę wiedzę psychologiczną z doświadczeniem duchowym. Jestem pedagożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia, terapeutką traumy. 

Tworzę i prowadzę kursy oraz warsztaty – pokazuję jak pracować z dzieckiem wewnętrznym i matczyną raną. 

Inspiracją jest dla mnie mój własny proces transformacji: wychowałam się w rodzinie dysfunkcyjnej i przez wiele lat, w dorosłym już życiu szukałam wewnętrznego ukojenia w duchowości, religii, psychoterapii, ezoteryce i szeroko pojętym rozwoju. 

Dopiero powrót do dzieciństwa i podjęcie świadomej decyzji, że stanę się dla siebie kochającym rodzicem, którego często brakowało mi w dzieciństwie, zapoczątkowały w moim życiu realne, namacalne zmiany. Aurora stała się moją misją i powołaniem. 

Bo jeśli mi się udało, to Tobie też może. Wiem o tym. Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i narzędziami wspierającymi w drodze do siebie. 

Odkrywając swój dar