fbpx

Aurora-w drodze do siebie.

Zapiski Aurory

Kursy on-line

Kursy on-line to połączenie wiedzy psychologicznej, mojego doświadczenia jako terapeutki oraz własnej praktyki związanej z osobistym procesem transformacji. Każdy z kursów będzie wspierał Cię na innym etapie procesu odzyskiwania siebie po trudnym dzieciństwie. 

Kursy są bardzo praktyczne- przeznaczone dla osób gotowych na głęboką pracę i wprowadzanie namacalnych zmian do swojego życia.

Część kursów jest do samodzielnej realizacji – wtedy dostęp masz na czas nieokreślony i możesz realizować kolejne lekcje w domowym zaciszu o dogodnej dla siebie porze i we własnym tempie.

Niektóre z kursów realizowane są w kolejnych edycjach podczas spotkań na żywo i przy moim grupowym wsparciu.

Dzięki moim kursom on-line

Rozpoznasz i uzdrowisz swoją matczyną ranę.

Odzyskasz swoje zranione dziecko wewnętrzne i wyzwolisz się spod wpływu trudnego dzieciństwa. 

Zbudujesz swoje wewnętrzne rodzicielstwo, by było źródłem Twojej wewnętrznej mocy.

Odzyskasz kontakt z granicami i nauczysz się je zaznaczać.

Nauczysz się o siebie troszczyć i sięgać po swoje potrzeby.

Uzdrowisz swoje relacje, również swoją relację z pieniędzmi.

Kursy on-line do samodzielnej realizacji

Kupujesz raz, a dostęp masz na zawsze. Realizujesz w swoim tempie, w dogodnym dla siebie czasie.

Radykalna samoopieka

To kurs, który pomoże Ci zadbać o siebie w 7 obszarach Twojego życia.

Jest przeznaczony dla kobiet, które nie chcę już odkładać siebie na później i są gotowe przyjrzeć się temu, co tak naprawdę powstrzymuje je przed zadbaniem o siebie.

Moje serce, moje granice, moja moc.

Kurs, dzięki któremu odzyskasz kontakt ze swoimi granicami, zrozumiesz, dlaczego zdrowe granice są tak ważne w naszym życiu oraz nauczysz się je wyznaczać w spójny i asertywny sposób.

Kurs jest przeznaczony dla każdej osoby, która potrzebuje wzmocnić swoje granice oraz nauczyć się, jak je skutecznie komunikować.

Warsztaty: Uzdrawianie Wewnętrznego Dziecka

Dzięki wiedzy i narzędziom przekazanym w czasie warsztatów nauczysz się nawiązywać kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem i wypełniać deficyty dzieciństwa.

Warsztaty są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy są gotowi zaangażować się w swój proces autoterapeutyczny i poszukują rzetelnej wiedzy i sprawdzonych narzędzi do pracy z dzieckiem wewnętrznym.

Kursy on-line prowadzone na żywo

Odbywają się z udziałem w grupie i kontaktem z innymi uczestnikami oraz przy moim grupowym wsparciu. 

Wokół matki we mnie

3-tygodniowy kurs on-line dla kobiet, które chcą przyjrzeć się swojej wczesnej relacji z matką i temu, w jaki sposób wpływa na ich obecne życie.

Kurs wiąże się z udziałem w prowadzonych procesach transformacyjnych, które przynoszą głębokie wglądy oraz uwalniają od konsekwencji trudnego dzieciństwa.

Spirala Życia®

Kompleksowy programu uzdrawiania matczynej rany z dostępem do Kręgów Emocji na platformie Zoom, prowadzonych przez Aurorę. Spirala Życia to uzdrawiająca przestrzeń, łącząca wiedzę teoretyczną (platforma kursu z wiedzą i ćwiczeniami) z procesem transformacji (kontakt z innymi uczestnikami oraz prowadzącą poprzez regularne spotkania na platformie Zoom).

Spirala Życia to warsztat dla osób, które są zdecydowane na długoterminowy proces transformacji ran dzieciństwa. 

Kilka opinii o kursach online