Krajobraz Twojej Duszy

Nazywam się Sylwia Kulesza. Maluję krajobrazy ludzkich dusz.

Posiadam dar odczytywania aktywnej energii w ludziach. Odczuwam obrazami, myślę symbolami. O tym, co doprowadziło mnie do odkrycia mojego daru przeczytasz w zakładce „o mnie”.

W 2017 roku zaczęłam malować portrety dusz ludzi, którzy w szczególny sposób mnie poruszają, inspirują i wprawiają w zachwyt. Początkowo były to pojedyncze sytuacje, ale z czasem pojawiało się ich coraz więcej…

Momentem przełomowym była noc, kiedy malowałam portret kobiety, która porusza mnie swoją autentycznością i odwagą. Był to już kolejny portret duszy w moim wykonaniu, jednak tym razem poczułam, że mam do czynienia z czymś większym ode mnie, od niej, z czymś, co chce się przejawić przez moje dłonie, a ja jestem tylko pośrednikiem. Byłam zaskoczona tym, co się pojawia, nie było w tym planowania, głowy, racjonalizacji.

Podążałam za intuicją.

Po ukończeniu obrazu zaczęłam myśleć o bliskich mi osobach obrazami. Każdy, kogo znałam, kto mnie poruszył, z kim miałam bliższy kontakt, wyświetlał mi się w głowie obrazem, kolorem, kształtem… Kolejnej nocy obudziła mnie silna potrzeba spisania tego, co przyszło do mnie we śnie. Rano otworzyłam zeszyt i ze zdumieniem stwierdziłam, że to gotowy plan, gotowy opis daru, którym mogę dzielić się z innymi. Opisałam tam, w pół śnie cały proces powstawania portretu, który przeczytasz poniżej.

Zaczynało się od słów: „Będziesz malować krajobrazy ludzkich dusz” czyli portrety intuicyjne”.

CZYM JEST KRAJOBRAZ TWOJEJ DUSZY?

To namalowany przeze mnie obraz najdelikatniejszej części Ciebie… Części głębokiej, prawdziwej, z którą przyszłaś, przyszedłeś na świat i która jest niezmienna mimo upływu czasu. To obraz, który poruszy Cię i przypomni Ci prawdę o Tobie. To głos Twojej duszy, wołający „zobacz, pamiętasz?”. Ten obraz na nikogo innego nie podziała tak, jak na Ciebie, a patrzenie na niego będzie wzmacniać Cię w podążaniu własną Drogą.

JAK POWSTAJE KRAJOBRAZ TWOJEJ DUSZY?

1. Umawiamy się na rozmowę on-line, podczas której poznaję Cię bliżej, zadaję Ci kilka ważnych pytań, rozmawiamy. Czasem proszę o zdjęcie z dzieciństwa. Rozmowa trwa od 20 do 60 minut. Na tym etapie wpłacasz mi tylko zaliczkę.

2. Potem czekam. Obraz Twojej Duszy rozbudowuje się w moim sercu, układa w głowie.., czekam na coś, co nazywam „przypływem intuicyjnym”. Daję sobie na to około dwóch tygodni. Pracuję nad obrazem jednej osoby w tym samym czasie. Dopiero, kiedy go ukończę, przyjmuję kolejną osobę. Jestem bardzo zaangażowana w proces- zdarza się, że impuls do rozpoczęcia obrazu pojawia się we śnie, wtedy wstaję i idę za tym.

3. Kiedy obraz jest ukończony, umawiamy się na rozmowę, w czasie której dzielę się z Tobą swoimi odczuciami, jakie pojawiły się w procesie twórczym i pokazuję Ci obraz. Jest to 60-minutowa rozmowa, w czasie której omawiamy etap rozwoju Twojej duszy i jej aktualne wyzwania. Dopiero w czasie tej rozmowy podejmujesz decyzję o zakupie obrazu i- jeśli się zdecydujesz, przelewasz mi resztę pieniędzy.

4. Wysyłam Ci gotowy obraz, jego zdjęcie oraz „przekaz Twojej Duszy”, jaki otrzymałam w czasie malowania.

INFORMACJE TECHNICZNE

◊ Format obrazu dostosowuję do swojej wizji, jednak Twoje sugestie i życzenia są jak najbardziej wskazane. Niektórzy chcą powiesić obraz w salonie, inni stawiają go na szafce nocnej. To bardzo indywidualna kwestia. Zawsze też pozostaje możliwość wydrukowania obrazu w innym rozmiarze, ponieważ oprócz portretu otrzymujesz również zdjęcie w bardzo dużej rozdzielczości.

◊ Maluję farbami akwarelowymi (Schmincke Horodam oraz Białe Noce na papierze Langton).

◊ Jest to osobisty portret Twojej Duszy. Widzisz go tylko Ty, ja, moi domownicy (partner i trzyletni syn) oraz ewentualnie miły Pan Oprawca obrazów.

◊ Jeśli chcę umieścić obraz na swojej stronie albo pokazać na wystawie, zawsze najpierw pytam o zgodę portretowanego.

◊ Portret Duszy może być pięknym prezentem dla bliskiej Ci osoby, jednak przebieg kontaktu i całego procesu twórczego ustalamy wtedy indywidualnie.

W chwili obecnej, do odwołania, nie przyjmuję zamówień na Obrazy Duszy.

Zapytania proszę kierować na adres: aurorapisze@gmail.com

Przetwarzam Twoje dane na potrzeby wymiany korespondencji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.