Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz przesłać wiadomość bezpośrednio na adres: aurorapisze@gmail.com.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana moim wsparciem w procesie odzyskiwania wewnętrznego dziecka, zapraszam na stronę „wsparcie”.

Otrzymuję wiele wiadomości, dlatego  bardzo proszę o cierpliwość, zdarza się, że odpowiadam dopiero po kilku dniach.
Na pytania i maile związane z osobistą historią czy procesem najczęściej nie odpowiadam, ponieważ nie jestem w stanie. Sam fakt, że takie pytanie się pojawia, że pojawiają się wątpliwości i potrzeba wsparcia w procesie świadczy o tym, że nadszedł czas na zajęcie się sobą na poważnie, dając sobie na to właściwy czas i odpowiednią przestrzeń.

Świat będzie Cię traktować tak, jak Ty traktujesz swoje wewnętrzne dziecko.

Wiem, sprawdziłam. Nasze wewnętrzne dzieci potrzebują uważności, czułości i odpowiedniej uwagi, którą zapewniam podczas sesji on-line. Nie będę nikomu towarzyszyć w traktowaniu swojego procesu „po macoszemu” i udzielać rad w komentarzach czy mailach, na podstawie szczątkowych informacji.  W zakładce POLECAM wymieniam grupy wsparcia na FB, książki, blogi, które są bardzo cenne w powrocie do siebie.
Bardzo cenię swoją pracę i swój czas. Z ogromną radością wspieram osoby, które są na zmianę gotowe i w swój proces w pełni zaangażowane. Do zobaczenia na wspólnej drodze.

Przetwarzamy Twoje dane na potrzeby wymiany korespondencji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.