Cudownie!
Właśnie zapisałaś(eś) się na webinar W co gramy w relacjach? który odbędzie się 20. stycznia, we wtorek, o godz. 19.00 na platformie Zoom.
Bezpłatny webinar: W co gramy w relacjach rozpocznie się za:
Informacje organizacyjne
Webinar potrwa około 90 minut.
Najpierw opowiem o tym, dlaczego to właśnie bliskie relacje mogą ranić najbardziej i dlaczego to właśnie w nich znajdujemy wyjątkowe okazje do uzdrowienia. Poznasz też 3 zasady funkcjonowania związków partnerskich, usłyszysz przykłady tego, jak dobieramy się w pary na podstawie naszych nieuznanych ran.
Opowiem Ci o 4 najczęstszych układach, w jakie wchodzimy w związkach. I przede wszystkim: zrozumiesz, jak poprzez świadomą pracę otwierać się na coraz bardziej autentyczny i zdrowy związek.
Po moim „wykładzie” będzie czas na pytania uczestników. (około 20-30 minut).
Domyślnie mikrofony i kamery uczestników są wyłączone, po zalogowaniu każdy może zdecydować, czy swoją kamerę włączyć czy nie.
Podczas webinaru będzie aktywny czat, na którym chętne osoby będą mogły dzielić się swoimi refleksjami i odczuciami z innymi uczestnikami spotkania.
Webinar będzie dostępny bezpłatnie jeszcze 7 dni po zakończeniu, więc jeśli nie będzie Cię na żywo, będziesz mógł, mogła obejrzeć go w dogodnym dla siebie czasie.
Przed webinarem otrzymasz ode mnie wiadomość e-mail z przypomnieniem o spotkaniu oraz danymi logowania do platformy Zoom, a po webinarze wiadomość z linkiem do powtórki.
Jeśli chcesz obejrzeć niektóre wcześniejsze webinary, możesz je kupić w moim sklepie.