fbpx

Naucz się wypełniać luki po trudnym dzieciństwie!

Budujemy dobrą matkę

Podczas kursu nauczysz się budować obraz Dobrej Matki w swoim wnętrzu. Dobra Wewnętrzna Matka to postawa wobec siebie, która wypełnia lukę po trudnym dzieciństwie, zwłaszcza po toksycznej relacji z matką. Będziesz pracować  z dziesięcioma komunikatami, które krok po kroku wypełnią Twoje wewnętrzne braki i odpowiedzą na najgłębsze tęsknoty.

Co dokładnie robimy w czasie kursu?

Budujemy obraz Dobrej Matki w swoim wnętrzu. Wspierający symbol, przestrzeń, postawę wobec siebie, której można się nauczyć. Potrzebujesz do tego konkretnych narzędzi i osobistego zaangażowania.

Jak pracujemy?

Każdego dnia, przez najbliższe 10 dni, otrzymasz ode mnie wiadomość z materiałami do samodzielnej pracy. Znajdziesz tam linki do nagrań wideo oraz PDF, w których wyjaśniam, jak pracować z kolejnymi komunikatami. Z każdą lekcją których krok po kroku będę pokazywać Ci, jak być dla siebie kochającym rodzicem. 

Choć materiały będziesz otrzymywać ode mnie codziennie, to pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje własne tempo. Warto zatrzymać się przy każdym komunikacie na dłużej i pracować z nim co najmniej przez 7 dni. Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz. 

Autorka kursu

Nazywam się Sylwia Kulesza, jestem pedagożką, psychoterapeutką w trakcie szkolenia, uzdrowicielką wewnętrznych dzieci. 

W swojej pracy łączę wiedzę psychologiczną z doświadczeniem terapeutycznym. Jestem przede wszystkim praktyczką – dzielę się tym, co sama sprawdziłam i czego doświadczyłam w swoim procesie uzdrawiania zranionego dziecka wewnętrznego.

Moja radość odzyskania siebie, po wielu nieudanych terapiach i trudnych doświadczeniach w świecie rozwoju osobistego była tak wielka, że zapragnęłam dzielić się tym, co pomogło mi w moim procesie autoterapeutycznym. 

Stworzyłam ten program, by wesprzeć Cię w nauce bycia dla siebie dobrym, wspierającym rodzicem, którego z różnych powodów mogło Ci brakować w dzieciństwie. Wewnętrzne braki nie wypełniają się same w miarę upływu czasu. Możesz mieć 40, 50, 60 lat i nadal tęsknić za ciepłem i wsparciem rodzica.

Nauczę Cię, jak budować wewnętrzne wsparcie i jak poprzez pracę z 10 Komunikatami Dobrej Matki wypełniać braki dzieciństwa.