fbpx

5 kroków do obfitości

Weź udział w bezpłatnym
kursie on-line

Pieniądze = 5xP

Podczas 5 dni kursu pomogę Ci przyjrzeć się Twojej relacji z pieniędzmi i pokażę Ci konkretne ćwiczenia i narzędzia, które pomogą Ci ją uzdrowić.

Razem ze mną wykonasz 5 praktycznych kroków, które przybliżą Cię do poczucia obfitości i odkryjesz, jakie Twoje przekonania oraz dawne doświadczenia sabotują Twoją obecną relację z pieniędzmi.

Może być trudno. Będzie niewygodnie. Zadam Ci ważne pytania. Mogą pojawić się nieprzyjemne emocje, ale i motywacja do wzięcia odpowiedzialności za swoje finanse.

Długotrwałe bogactwo nie zaczyna się od zer na Twoim koncie, ale od uzdrowienia Twojej relacji z pieniędzmi.

Efektem ubocznym pełnej realizacji kursu mogą być pozytywne zmiany w finansowej sferze. A jednak, nie na to się nastawiamy! Nie będzie o magicznych trikach na zdobycie pieniędzy ani o prawie przyciągania. Będzie o Tobie, Twoim dziecku wewnętrznym, o tym w co uwierzyłaś, uwierzyłeś na temat pieniędzy, na skutek trudnych doświadczeń w dzieciństwie i co możesz zrobić teraz, by swoje przekonania i działania zmieniać.

Uwaga! Kurs trwa 5 dni. Chwilę po zapisie otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem uczestnictwa. Następnie przez 5 kolejnych dni będziesz otrzymywać ode mnie wiadomości z treścią kursu w pdf do pobrania oraz linki do filmów – nagrań live, które odbyły się na moim Fb.

IMG_0965

Kim jestem i dlaczego
mówię o relacji z pieniędzmi?

Nazywam się Sylwia Kulesza. Na co dzień wspieram innych w procesie uzdrawiania toksycznego dzieciństwa.

Każdego dnia przyglądam się i na nowo odkrywam to, jak dzieciństwo kształtuje nasze przekonania i oczekiwania, również w obszarze finansów. I jak budowanie zdrowej relacji ze sobą, przekłada się również na zdrową relację z pieniędzmi.

Regularnie obserwuję, jak zranione dziecko wewnętrzne manifestuje swoje rany i lęki w relacji z pieniędzmi. To dobrze, bo każda taka manifestacja jest okazją do uzdrowienia

Ale żeby móc to zrobić, trzeba zauważyć, nazwać i połączyć ze sobą kropki. Pomogę Ci w tym. Wskażę Ci drogę i podpowiem, jakie są kolejne kroki na drodze do uzdrowienia relacji z pieniędzmi.

Bo kiedy zwolnisz pieniądze z konieczności odgrywania dawnych zranień
i przypominania dziecięcych lęków, odzyskają swoją naturalną
rolę w Twoim życiu. Popłyną.